Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
37.32 € Original price was: 37.32 €.31.72 €Текущата цена е: 31.72 €. (62.04 лв.)
100% суроватъчен протеин от Scitec Nutrition съдържа перфектната комбинация от компоненти, които ще ви помогнат да увеличите мускулната маса и да поддържате тялото си бодро.
100% суроватъчен протеин от Scitec Nutrition е идеалното допълнение към диетата на спортистите. Той съдържа перфектната комбинация от компоненти, които ще ви помогнат да увеличите мускулната маса и да поддържате тялото си в бодрост. Не се колебайте, вземете си 100% суроватъчен протеин от Scitec Protein и се насладете на най-добрите резултати.
Той е с отлично качество благодарение на комбинацията от компоненти, които съдържа, формирана от суроватъчен протеин концентрат, който отговаря за осигуряването на 9 основни аминокиселини за организма, освен това съдържа и други допълнителни аминокиселини като L-глутамин, L-таурин , което създава перфектната комбинация от протеини, която помага за постигането на стегнато тяло – цел, която всеки спортист или атлет желае.
Scitec Nutrition винаги мисли за създаването на най-добрите продукти за своите клиенти, поради тази причина 100% Whey Protein от Scitec Nutrition е базиран на суроватъчен протеин, защото освен че съдържа 9-те незаменими за организма аминокиселини, сред които (хистидин, изолевцин, левцин, лизин, метионин, фенилаланин, треонин, триптофан, валин), се счита за един от протеиновите източници с по-голяма лекота на храносмилане и усвояване в организма, като по този начин му придава голяма вярност при онези спортисти, които се занимават с бодибилдинг.
100% суроватъчен протеин от Scitec Nutrition може да се приема по всяко време на деня, но за по-ефективно получаване на протеин се препоръчва да се използва приблизително 30 минути след тренировка, тъй като именно в този момент тялото трябва да възнагради положените усилия. Това позволява по-голямо усвояване на протеина, което е от полза за организма.
Какво чакате? Вземете сега своя 100% суроватъчен протеин от Scitec Nutrition – продукт, създаден за вас. В него има незаменими аминокиселини и лесно усвоими фундаментални протеини. Той е идеалната добавка към вашата диета, направена от най-качествените протеини, за да постигнете така желаното от вас атлетично и тонизирано тяло.
Употреба и препоръки : Може да се консумира три пъти дневно, като употребата му не трябва да се превишава повече от посоченото. Продава се под формата на прах. За приготвянето му една порция от 30 г протеин трябва да се смеси в 140 мл вода или порцията зависи от хранителното количество, от което се нуждае всеки спортист. 100% суроватъчен протеин от Scitec Nutrition трябва да се съхранява в среда, отдалечена от горещи и влажни места, като след отваряне на контейнера срокът му на годност е три месеца.
От една до 4 дози на ден. Една доза е 25 грама.
| Тегло | 0.92 кг |
|---|---|
| Разфасовка | 0.920 kg |
| Вкус | Ананас, Бял шоколад, Ванилия, Шоколад, Ягода |
| Опаковка | 1 kg |
| Една доза | 25 грама |
| Дози в опаковка | 36 / 94 / 200 |
| Дози на ден | 1-4 |
| Калий | 133 mg |
| Натрий | 43 mg |
| Протеин | 22г |
| Таурин | 300 mg |
| Л-Метионин | 462 mg |
| Л-аргинин | 528 mg |
| Л-Лизин | 2222 mg |
| Л-изолевцин | 2266 mg |
| Л-валин | 1254 mg |
| Л-хистидин | 352 mg |
| Л-треонин | 1430 mg |
| Л-триптофан | 374 mg |
| Аспарагинова киселина | 2288 mg |
| Л-глутамин | 4360 mg |
| Л-пролин | 1067 mg |
| Л-серин | 1100 mg |
| Глицин | 374 mg |
| L-фенилаланин | 660 mg |
| L-тирозин | 704 mg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Отзиви
There are no reviews yet