Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
72.00 € (140.82 лв.)
Animal Omega е висококачествена формула с есенциални мастни киселини, създадена за културисти и активни спортисти, която подпомага метаболизма, сърдечно-съдовото здраве и възстановяването след тренировки. Обогатен със сесамин за по-ефективно изгаряне на мазнини и поддръжка на черния дроб, продуктът повишава издръжливостта, укрепва имунната система и подпомага постигането на максимални спортни резултати.
| Количество | Цена | Отстъпка |
|---|---|---|
| 3-5 | 64.80 € | 10% |
| 6+ | 61.20 € | 15% |
Изчерпан
Не се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Омега / Animal Omega UNIVERSAL ANIMAL е премиум формула с есенциални мастни киселини, създадена за културисти, силови атлети и активни спортисти, които искат да извлекат максимума от тренировките си.
Тя доставя балансирана комбинация от „добрите“ мазнини, които поддържат сърдечно-съдовото здраве, стимулират метаболизма и подпомагат възстановяването.
Универсалната подкрепа за сила, издръжливост и здраве
Пълноценна доза есенциални мастни киселини (EFA)
Подкрепа за атлетичното представяне
Оптимизация на метаболизма и контрол на теглото
Защита и поддържане на здравето
Регулация на хормоналния синтез.
Оптимално хранене на клетките и регенерация на клетъчните мембрани.
Подобряване на плодовитостта и жизнеността.
Активиране на процесите за изграждане на чиста мускулна маса.
Формулата е обогатена със сесамин – активен компонент от сусамово масло, известен с:
Ускоряване на загубата на мазнини.
Подкрепа за черния дроб и бъбреците.
Поддържане на оптимални нива на холестерол и триглицериди.
Стимулиране на процесите за възстановяване на мускулите.
Дайте на тялото си горивото, от което се нуждае – Animal Omega ще ви помогне да постигнете върхова форма и да се възстановявате по-бързо след всяка тренировка!
Приемайте по 1 доза = 1 пакетче дневно.
| Тегло | 0.300 кг |
|---|---|
| Разфасовка | 30 пакетчета |
| Дози в опаковка | 30 |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 1 пакет |
| Вид | Пакети |
| Калории | 50 g |
| Мазнини | 6 g |
| Холестерол | 10 mg |
| Витамин E | 7 mg |
| Масло от семена на шафранка | 1790 mg |
| Рибено масло | 3043 mg |
| Масло от семена на Пореч | 662 mg |
| Масло от ленено семе | 550 mg |
| Омега-3 мастни киселини | 2148 mg |
| Омега-6 мастни киселини | 1496 mg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Изчерпан
Отзиви
There are no reviews yet