Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
13.78 € (26.95 лв.) Original price was: 13.78 € (26.95 лв.).11.02 € (21.55 лв.)Текущата цена е: 11.02 € (21.55 лв.).
Витамините от група B са жизненоважни за нормалната функция на мозъка, имунната система и енергийния метаболизъм. Въпреки че се набавят чрез разнообразно хранене, приемът на B-комплекс като добавка осигурява надеждна подкрепа при повишени нужди или хранителни дефицити.
B-Комплекс / B-Complex with Choline & Inositol Osavi съдържа всички основни витамини от група B, които работят синергично за поддържане на доброто психично и физическо здраве. Тази формула от Osavi е допълнена с холин и инозитол – важни нутриенти за метаболизма на мазнини и нормалната функция на черния дроб и нервната система.
Цялостна подкрепа за енергия, нервна система и метаболизъм
Поддържа нормалната функция на нервната система
Намалява умората и изтощението
Укрепва имунната система
Регулира метаболизма на хомоцистеин
С допълнителна подкрепа от холин и инозитол
Хора с натоварено ежедневие и нужда от допълнителна енергия.
При признаци на умора, стрес или липса на концентрация.
Хора със субоптимално хранене или повишени нутриентни нужди.
Всеки, който иска да поддържа нервната, имунната и метаболитната си функция в баланс.
Пълноценна формула с всички основни витамини от група B.
Обогатен с холин и инозитол за допълнителна метаболитна и когнитивна подкрепа.
Подходящ за ежедневна употреба като част от здравословен начин на живот.
B-Комплекс / B-Complex with Choline & Inositol Osavi – ежедневна грижа за вашето тяло и ум. Балансирана формула за енергия, фокус и вътрешна устойчивост.
Препоръчва се прием на 1 доза = 1 капсула дневно.
| Тегло | 0.100 кг |
|---|---|
| Разфасовка | 60 капсули |
| Дози в опаковка | 60 |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 1 капсулa |
| Енергия | 2 kj / 1 kcal |
| Мазнини | 0 g |
| Въглехидрати | 0 g |
| Фибри | 0.2 g |
| Протеин | 0 g |
| Сол | 0 g |
| Витамин B1 (тиамин) | 25 mg |
| Витамин B2 (рибофлавин) | 25 mg |
| Витамин B3 (ниацин) | 25 mg |
| Витамин B6 | 10 mg |
| Фолиева киселина | 200 µg |
| Витамин B12 | 100 μg |
| Витамин B7 | 100 µg |
| Пантотенова киселина | 50 mg |
| Холин | 25 mg |
| Инозитол | 25 mg |
| Вид | Капсули |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Отзиви
There are no reviews yet