Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
9.78 € – 11.02 €Price range: 9.78 € through 11.02 € (19.13 - 21.55 лв.)
BCAA + Глутамин на прах / BCAA + GLUTAMINE Powder OstroVit е иновативен продукт, който съдържа аминокиселини с разклонена верига и глутамин в идеално съотношение 1:1. С формула без захар, той е създаден да подпомага мускулното възстановяване и да предотвратява мускулния разпад при интензивни тренировки.
Левцин, изолевцин и валин са ключови аминокиселини с разклонена верига (BCAA), които играят съществена роля в изграждането на мускулите. Тези есенциални аминокиселини не могат да бъдат произведени от организма и следователно трябва да се набавят чрез диета или добавки. BCAA съставляват 35% от цялостния запас на есенциални аминокиселини. Глутаминът, от своя страна, е един от най-търсените продукти в спортната общност. Затова той е включен в иновативната формула на нашия продукт.
Съотношение 1:1 между BCAA и глутамин не само, че поддържа възстановяването на мускулите по време и след интензивни тренировки, но и предпазва от мускулна загуба. OstroVit BCAA+Glutamin предлага незаменимите аминокиселини в удобна за употреба пудра с отлични вкусове! Всеки прием осигурява 10 000 милиграма активни съставки, с формула без добавена захар.
За най-добри резултати, просто разтворете една доза от продукта в 600 мл вода и го приемайте около тренировките - преди, по време на и между основните хранения през деня.
| Тегло | 0.2 кг |
|---|---|
| Вкус | Грейпфрут, Неовкусен, Ягода с горски плодове, Лимон, Портокал |
| Разфасовка | 0.200 kg |
| Дози в опаковка | 20 дози |
| Дози на ден | 1 до 3 |
| Една доза | 10 g |
| Л-глутамин | 4000 mg |
| Л-левцин | 2000 mg |
| Л-изолевцин | 1000 mg |
| Л-валин | 1000 mg |
| Вид | Прах |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Отзиви
There are no reviews yet