Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
24.93 € – 48.76 €Price range: 24.93 € through 48.76 € (48.76 - 95.37 лв.)
Gold BCAA 2:1:1 Kevin Levrone е иновативен продукт, създаден специално за подобряване на възстановяването след тренировка. Съставките му включват есенциални аминокиселини, витамини, минерали, глутамин и цитрулин малат, осигуряващи мощно подкрепление за вашето представяне.
Този продукт играе важна роля в оптимизиране на азотния баланс в организма, подпомага развитието на чиста мускулна маса и предотвратява катаболните процеси, защитавайки мускулатурата от разпад.
Всяка доза от Kevin Levrone Gold Line / Gold BCAA 2:1:1 съдържа 7 гр BCAA (аминокиселини с разклонена верига), допълнени с 1 гр цитрулин малат и 2.5 гр глутамин. Тези компоненти работят синергично, за да предоставят максимални ползи на вашето тяло.
Цитрулин малат е прекурсор на аргинина и е известен с ефекта си за възстановяване нивата на АТФ в организма, както и за неутрализиране на млечната киселина.
Глутаминът е една от най-разпространените аминокиселини, която защитава мускулната тъкан, подобрява възстановяването и стимулира производството на хормона на растежа.
Kevin Levrone е известен професионален бодибилдър, който е постигнал множество успехи и е приет в залата на славата на Международната федерация по бодибилдинг FBBB!
Не пропускайте възможността да подобрите своята физическа форма и спортни резултати с помощта на продукта, вдъхновен от шампиона!
Разредете 1-2 дози (една доза е 12.5 g) от Kevin Levrone Gold Line / Gold BCAA 2:1:1 в бутилка с вода или шейкър и приемайте по време на тренировката си.
| Тегло | 0.400 кг |
|---|---|
| Вкус | Fruit Massage, Диня, Синя малина, Цитрус – праскова |
| Разфасовка | 0.375 kg |
| Дози в опаковка | 30 |
| Дози на ден | 1-2 |
| Една доза | 12.5 g |
| Вид | Прах |
| BCAA | 7000 mg |
| Л-левцин | 3500 mg |
| Л-изолевцин | 1750 mg |
| Л-валин | 1750 mg |
| Л-глутамин | 2500 mg |
| L - Цитрулин (DL) малат | 1000 mg |
| Калий | 300 mg |
| Магнезий | 60 mg |
| Натрий | 50 mg |
| Витамин C | 80 mg |
| Витамин B6 | 2 mg |
| Витамин B12 | 2 µg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
| 5 звезди | 100 | 100% |
| 4 звезди | 0% | |
| 3 звезди | 0% | |
| 2 звезди | 0% | |
| 1 звезда | 0% |
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Владислав Георгиев –
Много добър продукт и страхотен резултат! Препоръчвам го!