Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
26.05 € Original price was: 26.05 €.20.84 €Текущата цена е: 20.84 €. (40.76 лв.)
Osavi Daily Omega + D3 Liquid е иновативен продукт, който комбинира рибено масло с витамин D3, предоставяйки подкрепа за сърдечно-съдовата система, мозъчната функция и здравето на костите. Със своите антиоксидантни свойства и безопасна формула, той помага за оптимално здраве и жизненост, като се препоръчва да се приема ежедневно с храната.
В днешно време, когато стресът и нездравословният начин на живот поставят под заплаха нашето здраве, е важно да се обърнем към натурални решения, които да ни помогнат да поддържаме оптимално здравословно състояние. Osavi Daily Omega + D3 Liquid е иновативен продукт, който съчетава мощните свойства на рибено масло с витамин D3, за да осигури цялостна подкрепа на сърдечно-съдовата система, мозъчната функция и здравето на костите.
Osavi Daily Omega + D3 Liquid е извлечен от мазнините на дълбоководни сладководни риби, които са известни с високото съдържание на Омега-3 мастни киселини. Тези киселини са незаменими за организма и играят важна роля в много физиологични процеси. Продуктът е капсулиран в специално проектирани дражета, които предпазват маслото от окисляване и разлагане, осигурявайки максимална свежест и ефективност.
Не пропускайте възможността да подобрите качеството на живота си с Osavi Daily Omega + D3 Liquid. Направете първата стъпка към по-здравословен начин на живот днес и се насладете на всички предимства, които този продукт предлага!
Препоръчителната доза е една доза (5 ml) дневно с храната. Това ще осигури необходимите количества от Омега-3 и Витамин D3, за да се възползвате максимално от ползите на продукта.
| Тегло | 0.300 кг |
|---|---|
| Вкус | Лимон |
| Разфасовка | 0.250 ml |
| Дози в опаковка | 50 |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 5 ml |
| Вид | Течен |
| Енергия | 170 kj/ 41kcal |
| Мазнини | 4.6 g |
| Въглехидрати | 0 g |
| Фибри | 0 g |
| Протеин | 0 g |
| Сол | 0 g |
| Рибено масло | 4600 mg |
| Омега-3 мастни киселини | 1600 mg |
| EPA (ейкозапентаенова к-на | 700 mg |
| DHA (докозахексаноева к-на) | 600 mg |
| Витамин D | 50 µg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Отзиви
There are no reviews yet