Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
61.87 € (121.00 лв.)
Гейнър / Gainer Battery Nutrition е висококачествен продукт за възстановяване, създаден да подпомага покачването на чиста мускулна маса и ефективното изграждане на мускулатурата след интензивни тренировки.
| Количество | Цена | Отстъпка |
|---|---|---|
| 3-5 | 55.68 € | 10% |
| 6+ | 52.59 € | 15% |
Формула от ново поколение за маса и възстановяване
Gainer от Battery Nutrition съчетава всички нужни хранителни елементи за ефективно качване на мускулна маса. Перфектен избор за всеки, който трудно наддава килограми и търси качествено възстановяване след тренировка.
Приемайте 1 доза(1 доза = 100 гр.) сутрин и 1 доза след тренировка.
| Тегло | 4 кг |
|---|---|
| Разфасовка | 4.000 kg |
| Вкус | Ванилия, Шоколад, Ягода |
| Една доза | 100 г |
| Дози в опаковка | 40 |
| Дози на ден | 1 |
| Калории | 382 kcal |
| Протеин | 16 g |
| Фибри | 1.4 g |
| Креатин монохидрат | 1000 mg |
| Въглехидрати | 76 g |
| Мазнини | 3.6 g |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Отзиви
There are no reviews yet