Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
21.96 € (42.95 лв.) Original price was: 21.96 € (42.95 лв.).17.57 € (34.36 лв.)Текущата цена е: 17.57 € (34.36 лв.).
Глицин / Glycine 1000 mg Osavi е мощна хранителна добавка, съдържаща L-глицин, който играе важна роля в здравето на нервната и двигателната система, както и в синтеза на колаген. Продуктът е с високо съдържание на глицин и е подходящ за вегетарианци, без добавки и вредни съставки. Подходящ е за ежедневен прием и подпомага качеството на съня и когнитивната функция.
Глицин / Glycine 1000 mg Osavi представлява хранителна добавка под формата на твърди капсули, която съдържа L-глицин – ендогенна аминокиселина, известна със своите положителни въздействия върху организма. Тя играе ключова роля като невротрансмитер и е основен компонент за синтеза на колаген.
Интересът към Глицин / Glycine 1000 mg Osavi нараства, благодарение на обещаващите му свойства. Много хора, въпреки способността на тялото да произвежда глицин, могат да страдат от негов недостиг. Включването на подходящи добавки и разнообразна диета е основен фактор за възстановяване на баланса на организма.
Глицин / Glycine 1000 mg Osavi е най-простата аминокиселина, участвуваща в производството на протеини. Основната й роля е да подпомага нервната и двигателната система. Проучвания доказват, че глицинът участва активно в обработката на двигателна и сензорна информация, което е от съществено значение за когнитивните функции.
Допълнително, глицинът е важен за синтеза на колаген, който е от решаващо значение за здравето на хрущялите. Наблюдава се, че недостатъчният прием на глицин може да има негативни последствия за производството на колаген, което подсказва за нуждата от адекватен прием в диетата.
Изследвания показват, че приема на глицин преди сън може да подобри качеството на съня, да намали сънливостта през деня и да повиши когнитивната функция. Участниците в проучванията съобщават за повишена енергия, яснота на ума и намалена умора след събуждане.
Приемайте 1 доза (3 капсули) дневно с храната.
| Тегло | 0.150 кг |
|---|---|
| Разфасовка | 120 капсули |
| Дози в опаковка | 40 |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 3 капсули |
| Вид | Капсули |
| Продуктът е | Без GMO, Без глутен, Без захар, Без лактоза, Без соя, Веган |
| Енергия | 56 kj / 13 kcal |
| Мазнини | 0 g |
| Въглехидрати | 0 g |
| Фибри | 0.60 g |
| Протеин | 3.40 g |
| Сол | 0 g |
| Л-глицин | 3000 mg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Отзиви
There are no reviews yet