Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
19.43 € – 34.26 €Price range: 19.43 € through 34.26 € (38.00 - 67.00 лв.)
Глутамин Zero / Glutamine Zero BIOTECH USA – хранителна добавка за активиране на възстановителните процеси в тялото след тренировка. Л-Глутаминът е полузаменима аминокиселина, която ще ви снабди с енергия и ще подхрани мускулните тъкани.
| Количество | Цена | Отстъпка |
|---|---|---|
| 3-5 | 17.49 € | 10% |
| 6+ | 16.52 € | 15% |
Приемайте по 2 мерителни лъжички на ден (12 g) след тренировка.
| Тегло | 0.4 кг |
|---|---|
| Разфасовка | 0,300 кг / 0,600 кг |
| Опаковка | 0,600, 300 |
| Вкус | Диня, Лимон, Синьо грозде, Студен чай праскова |
| Една доза | 12 g |
| Дози в опаковка | 25 /50 |
| Дози на ден | 1 |
| Калории | 4.5 kcal |
| Л-глутамин | 90 g |
| Въглехидрати | 0.66 g |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Отзиви
There are no reviews yet