Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
8.16 € (15.96 лв.) Original price was: 8.16 € (15.96 лв.).6.53 € (12.77 лв.)Текущата цена е: 6.53 € (12.77 лв.).
Хром пиколинат / Chromium Picolinate 200 mcg Osavi е ефективна добавка за подкрепа на метаболизма на глюкозата, която допринася за балансиране на инсулиновите нива и поддържане на стабилна кръвна захар. Подходяща е за активно подпомагане на енергийния баланс и сърдечно-съдовото здраве.
Хромът е есенциален микроелемент, който подпомага обмяната на веществата, особено усвояването на глюкоза. Свързан с инсулиновата активност, той е ключов за регулирането на кръвната захар и участва в метаболизма на мазнини, протеини и въглехидрати.
Поддържа стабилни нива на кръвна захар
Подкрепя метаболизма на мазнини и протеини
Спомага за регулиране на телесното тегло и състава на тялото
Сърдечно-съдова подкрепа
Антиоксидантен ефект и забавяне на стареенето
За хора с нестабилни нива на кръвна захар или инсулинова чувствителност.
При нискоенергийни състояния, наднормено тегло или забавен метаболизъм.
За активни хора, целящи по-добро изгаряне на мазнини и енергиен баланс.
Подходящ за възрастни и бременни жени (след консултация с лекар).
Хром пиколинат / Chromium Picolinate 200 mcg Osavi – естествена подкрепа за метаболизма, енергията и здравето на сърдечно-съдовата система.
Приемайте по 1 доза = 1 капсула сутрин след сън и 1 доза = 1 капсула вечер преди сън, с вода. Да не се превишава препоръчителната дневна доза.
| Тегло | 0.100 кг |
|---|---|
| Разфасовка | 60 капсули |
| Дози в опаковка | 60 |
| Дози на ден | 2 |
| Една доза | 1 капсула |
| Енергия | 3 kJ / 1 kcal |
| Мазнини | 0 g |
| Въглехидрати | 0 g |
| Фибри | < 0.5 g |
| Протеин | 0 g |
| Сол | 0 g |
| Хром Пиколинат | 1600 µg |
| Вид | Капсули |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Отзиви
There are no reviews yet