Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
18.89 € (36.95 лв.) Original price was: 18.89 € (36.95 лв.).15.11 € (29.55 лв.)Текущата цена е: 15.11 € (29.55 лв.).
Inositol 600 mg Osavi е хранителна добавка, която подпомага нормалната функция на мозъка, емоционалния баланс и нервната система. Допринася за регулирането на нивата на кръвната захар и инсулиновата чувствителност, като същевременно подкрепя метаболитното здраве, плодовитостта и здравето на кожата. Подходящ за вегетарианци и вегани.
Inositol (Инозитол), познат още като витамин B8, не е типичен витамин – нашето тяло може да го синтезира, но допълнителният му прием е изключително полезен за редица жизненоважни функции.
Поддържа нормалната мозъчна функция и нервната система
Инозитолът се среща в концентрации до 15 пъти по-високи в мозъка, отколкото в кръвта;
Подпомага баланса на нервните и глиалните клетки;
Подобрява настроението и емоционалното състояние.
Регулира глюкозния метаболизъм и инсулиновата чувствителност
Участва в активирането на инсулина;
Поддържа стабилна гликемия през деня;
Намалява риска от следхранителна сънливост.
Подкрепя репродуктивното здраве
Подобрява овулацията и плодовитостта;
Подпомага хормоналния баланс, особено при жени с поликистозни яйчници (PCOS).
Съдейства за здравословна кожа
Косвено допринася за по-чиста кожа чрез контрол върху инсулина и хормоналния баланс.
Благоприятен ефект върху холестерола
Може да помогне за поддържане на нормални нива на холестерол и триглицериди;
Подкрепя метаболитното здраве и сърдечно-съдовата система.
Съвет: Поддържайте балансирана диета с богати на инозитол храни – цитрусови плодове, ядки, зеленчуци и бобови култури – за максимална ефективност.
Естествена грижа за ума, тялото и хормоналния баланс.
По 1 капсула на ден.
| Тегло | 0.130 кг |
|---|---|
| Разфасовка | 100 капсули |
| Дози в опаковка | 100 |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 1 капсулa |
| Вид | Капсули |
| Продуктът е | Без GMO, Без глутен, Без захар, Без лактоза, Без соя, Веган |
| Енергия | 7 kJ / 2 kcal |
| Мазнини | 0 g |
| Въглехидрати | 0 g |
| Фибри | 0.2 g |
| Протеин | 0 g |
| Сол | 0 g |
| Инозитол | 600 mg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
| 5 звезди | 100 | 100% |
| 4 звезди | 0% | |
| 3 звезди | 0% | |
| 2 звезди | 0% | |
| 1 звезда | 0% |
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Verified owner Радомир Н. (Потвърден клиент) –
Pretty powerful compound