Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
55.71 € Original price was: 55.71 €.44.57 €Текущата цена е: 44.57 €. (87.17 лв.)
Критичен растителен протеин предлага перфектна смес от растителни протеини, включваща соев, грахов и кафяв оризов протеин. С над 24 г протеин на порция и висококачествен аминокиселинен профил, той е изключителен избор за вегани, вегетарианци и всички, които искат да увеличат приема на протеини.
Критичен растителен протеин представлява идеална комбинация от растителни протеини, включваща изолат от соев протеин, изолат от грахов протеин и протеин от кафяв ориз. Тази смес осигурява висококачествен растителен протеин на прах, съдържащ пълен набор от незаменими аминокиселини и над 24 г протеин на порция.
Този продукт е отличен избор за хора, които желаят да увеличат приема на протеини. С добавени аминокиселини с разклонена верига (BCAA) като левцин, изолевцин и валин, Критичният растителен протеин може да помогне за растежа и поддържането на мускулна маса.
Смесете 1 мерителна лъжица (30 g) с 300 ml вода и разклатете добре за 10 секунди. Оставете да се утаи за 30 секунди преди консумация.
| Тегло | 1.850 кг |
|---|---|
| Вкус | Ванилия, Шоколад |
| Разфасовка | 1.800 kg |
| Дози в опаковка | 60 |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 30 g |
| Вид | Прах |
| Продуктът е | Без лактоза, Веган |
| Енергия | 1603 kJ / 383 kcal |
| Мазнини | 2.3 g |
| Въглехидрати | 6.3 g |
| Протеин | 84 g |
| Сол | 0 g |
| Л-аланин | 1.14 g |
| Л-аргинин | 2.06 g |
| Аспартамова киселина | 2.72 g |
| Л-цистеин | 0.49 g |
| Л-Глутамин | 4.09 g |
| Л-глицин | 1.10 g |
| Л-хистидин | 0.67 g |
| Л-изолевцин | 1.14 g |
| Л-левцин | 2.01 g |
| Л-лизин | 1.50 g |
| Л-Метионин | 0.44 g |
| Л-фенилаланин | 1.36 g |
| Л-пролин | 1.30 g |
| Л-серин | 1.36 g |
| Л-треонин | 1.04 g |
| Л-триптофан | 0.41 g |
| Л-тирозин | 1.07 g |
| Л-валин | 1.35 g |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Отзиви
There are no reviews yet