Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
17.87 € Original price was: 17.87 €.14.30 €Текущата цена е: 14.30 €. (27.97 лв.)
Мелатонин спрей / Melatonin 1mg Oral Spray with Passiflora Osavi е натурална добавка за подобряване на съня с мелатонин, пасифлора и лимонов балсам, създадена в удобна спрей форма с освежаващ вкус на касис или череша и естествена сладост от ксилитол, без добавена захар.
Мелатонин спрей / Melatonin 1mg Oral Spray with Passiflora Osavi е натурален орален спрей с мелатонин и растителни екстракти, формулиран за по-лесно заспиване, подобрено качество на съня и подкрепа при смяна на часови зони. Удобната спрей форма с вкус на касис или череша позволява бързо и ефективно усвояване.
Мелатонин (1 mg на доза):
Пасифлора (Passiflora incarnata):
Лимонов балсам (Melissa officinalis):
Формула без захар:
Бързо абсорбиране през устната лигавица.
Удобна и точна доза – 1 впръскване = 1 mg мелатонин.
Натурален вкус на касис или череша за приятен прием.
Идеален за хора, които избягват таблетки или капсули.
Препоръчва се прием на 1 доза = 1 впръскване (0.2 мл) под езика, около 30 минути преди сън.
Указания:
| Тегло | 0.030 кг |
|---|---|
| Вкус | Касис, Череша |
| Разфасовка | 25 ml |
| Дози в опаковка | 125 |
| Една доза | 0.2 ml |
| Екстракт от пасифлора | 11.5 mg |
| Екстракт от лимонов балсам | 10 mg |
| Мелатонин | 1 mg |
| Енергия | 1 kJ / 0 kcal |
| Мазнини | 0 g |
| Въглехидрати | 0.1 g |
| Протеин | 0 g |
| Сол | 0 g |
| Вид | Спрей |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Отзиви
There are no reviews yet