Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
14.80 € (28.95 лв.) Original price was: 14.80 € (28.95 лв.).11.84 € (23.16 лв.)Текущата цена е: 11.84 € (23.16 лв.).
Норвежко масло от черен дроб на треска за деца / Norwegian Cod Liver Oil Kids Drops Osavi е уникално рибено масло, обогатено с полиненаситени мастни киселини, което подпомага сърдечно-съдовото здраве, паметта и нервната система. Продуктът е специално контролиран за наличието на тежки метали и живак, осигурявайки безопасен прием.
Изчерпан
Не се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Норвежко масло от черен дроб на треска за деца / Norwegian Cod Liver Oil Kids Drops Osavi е иновативен продукт, предоставящ комбинация от есенциални полиненаситени мастни киселини с висока концентрация, оказващи положително влияние върху сърдечно-съдовата система. Той е изработен с цел да намалява риска от атеросклероза и инфаркт.
Естественият концетрат от рибено масло в този продукт е специално контролиран за наличие на опасни елементи като тежки метали и живак.
Приемайте една доза=5 мл, 1-3 пъти дневно.
| Тегло | 0.100 кг |
|---|---|
| Вкус | Лимон |
| Разфасовка | 50 ml |
| Дози в опаковка | 10 |
| Дози на ден | 1-3 |
| Една доза | 5 мл |
| Вид | Течен |
| Енергия | 170 kj/ 41kcal |
| Мазнини | 4.6 g |
| Въглехидрати | 0 g |
| Фибри | 0 g |
| Протеин | 0 g |
| Сол | 0 g |
| Масло от черен дроб на треска | 4600 mg |
| Омега 3 | 1000 mg |
| EPA | 400 mg |
| DHA (докозахексаноева к-на) | 600 mg |
| Витамин А | 270 mcg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Изчерпан
Отзиви
There are no reviews yet