Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
24.01 € Original price was: 24.01 €.19.21 €Текущата цена е: 19.21 €. (37.57 лв.)
Норвежко масло от черен дроб на треска за деца / Norwegian Cod Liver Oil Kids Osavi е висококачествено рибено масло, което предоставя незаменими полиненаситени мастни киселини, полезни за сърдечно-съдовата система и мозъчната функция. Продуктът също така е безопасен, благодарение на строгия контрол върху вредни елементи, а дозировката е удобна.
Норвежко масло от черен дроб на треска за деца / Norwegian Cod Liver Oil Kids Osavi е уникален продукт, който се отличава с високото съдържание на незаменими полиненаситени мастни киселини. Тези мастни киселини играят важна роля за поддържането на здравето на сърдечно-съдовата система и значително намаляват риска от атеросклероза и инфаркт. Освен това, той е полезен и за понижаване на високото кръвно налягане и облекчаване на мигрени, главоболия и артрит.
Този продукт е проектиран за поддръжка на нормалната функция на мозъка и нервната система. Той не само, че спомага за подобряване на запаметяването, но също така допринася за здравето на сърцето и мобилността на ставите. Освен това, Osavi Norwegian Cod Liver Oil Kids се включва в изграждането на клетъчните мембрани и метаболизма на кръвната захар.
Изключителното качество на рибеното масло в този продукт е гарантирано чрез строг контрол на съдържанието на потенциално опасни вещества, като тежки метали и живак, което го прави безопасен за употреба.
Препоръчителна доза: 1 доза=2.5 мл, 1-3 пъти дневно.
| Тегло | 0.300 кг |
|---|---|
| Вкус | Лимон |
| Разфасовка | 250 ml |
| Дози в опаковка | 100 |
| Дози на ден | 1-3 |
| Една доза | 2.5 мл |
| Вид | Течен |
| Енергия | 85 KJ/21KCAL |
| Мазнини | 2.3 g |
| Въглехидрати | 0 g |
| Фибри | 0 g |
| Протеин | 0 g |
| Сол | 0 g |
| Масло от черен дроб на треска | 2300 mg |
| Омега 3 | 500 mg |
| EPA | 200 mg |
| DHA | 300 mg |
| Витамин А | 135 mcg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Отзиви
There are no reviews yet