Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
24.52 € Original price was: 24.52 €.19.62 €Текущата цена е: 19.62 €. (38.37 лв.)
Норвежко рибено масло, течна Омега от черен дроб на треска / Norwegian Cod Liver Oil Liquid Omega Osavi е висококачествен източник на полиненаситени Омега-3 мастни киселини, които подпомагат здравето на сърцето, мозъка и нервната система. Формулата е прецизно пречистена и контролирана за вредни вещества, което гарантира безопасност и надеждност при ежедневен прием.
Norwegian Cod Liver Oil Liquid Omega Osavi е висококачествена хранителна добавка, извлечена от черен дроб на треска, добит в студените и чисти норвежки води. Богат източник на Омега-3 мастни киселини (EPA и DHA), както и витамини A и D, които допринасят за цялостното здраве и жизненост на организма.
Подкрепа за сърцето и кръвоносната система:
Мозък и нервна система:
Общо здраве и жизненост:
Маслото е произведено от сертифициран източник, преминал стриктен контрол.
Без примеси, тежки метали и живак.
Подходящо за ежедневен прием.
Лесно дозиране.
По-бързо усвояване.
Подходящо за деца и възрастни.
За хора със сърдечно-съдови рискове или фамилна предразположеност към инфаркт и високо кръвно.
За лица, подложени на психическо натоварване, стрес или когнитивен спад (загуба на концентрация и памет).
За деца в растеж, нуждаещи се от Омега-3 за мозъчно развитие.
За възрастни хора като подкрепа за нервната система и ставите.
За активни хора и спортисти – подпомага възстановяването и здравословния метаболизъм.
За всеки, който търси висококачествена, естествена добавка с Омега-3 мастни киселини.
По 1-3 дози (1 доза = 5 ml) дневно, препоръчително по време на хранене или веднага след това.
| Тегло | 0.300 кг |
|---|---|
| Вкус | Лимон и Мента |
| Разфасовка | 0.250 ml |
| Дози в опаковка | 50 |
| Дози на ден | 1 до 3 |
| Една доза | 5 ml |
| Вид | Течен |
| Масло от черен дроб на треска | 4600 mg |
| Омега 3 | 1000 mg |
| EPA | 400 mg |
| DHA (докозахексаноева к-на) | 600 mg |
| Витамин A | 270 μg |
| Енергия | 170 kj/ 41kcal |
| Мазнини | 4.6 g |
| Въглехидрати | 0 g |
| Фибри | 0 g |
| Протеин | 0 g |
| Сол | 0 g |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Отзиви
There are no reviews yet