Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
27.07 € (52.94 лв.) Original price was: 27.07 € (52.94 лв.).21.66 € (42.36 лв.)Текущата цена е: 21.66 € (42.36 лв.).
Рибеното масло Омега-3 предлага множество ползи за сърдечно-съдовата система, включително намаляване на риска от атеросклероза и инфаркт. То поддържа нормалната функция на мозъка и допринася за здравето на сърцето и ставите. Продуктът е безопасен и е капсулован, за да се предотврати окисляване.
Рибеното масло, извлечено от мазнините на дълбоководни сладководни риби, е източник на Омега-3 мастни киселини. Тези полиненаситени мастни киселини са известни със своите положителни ефекти върху сърдечно-съдовата система, помагайки за:
Омега-3 мастни киселини действат като прекурсори на простагландините, които играят важна роля в регулирането на различни физиологични процеси, включително подобряване на състоянието при високото кръвно налягане, мигрени, главоболия и артрит.
Тези мастни киселини също така поддържат нормалната функция на мозъка и нервната система, допринасят за здравето на сърцето, подобряват подвижността на ставите и участват в изграждането на клетъчните мембрани и метаболизма на кръвната захар. Продуктът е специално контролиран за наличие на опасни елементи като тежки метали и живак, а рибеното масло е капсуловано в херметически запечатани дражета, което предотвратява окисляването и разлагането на маслото.
По 2 капсули дневно, препоръчително по време на хранене.
| Тегло | 0.230 кг |
|---|---|
| Разфасовка | 180 гел капсули |
| Дози в опаковка | 90 |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 2 гел капсули |
| Вид | Капсули |
| Енергия | 85 kJ / 20 kcal |
| Мазнини | 2 g |
| Въглехидрати | 0.2 g |
| Фибри | 0 g |
| Протеин | 0.5 g |
| Сол | 0 g |
| Рибено масло | 2000 mg |
| Омега 3 | 700 mg |
| EPA | 360 mg |
| DHA (докозахексаноева к-на) | 240 mg |
| Витамин E | 10 mg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Отзиви
There are no reviews yet