Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
17.87 € (34.95 лв.) Original price was: 17.87 € (34.95 лв.).14.30 € (27.97 лв.)Текущата цена е: 14.30 € (27.97 лв.).
Омега-3 / Omega 3 Fish Oil 1000 mg Lemon Flavor Osavi е висококачествена хранителна добавка, която снабдява организма с незаменимите мастни киселини EPA и DHA, подпомагащи сърдечното и мозъчното здраве, особено подходяща за хора с ниска консумация на риба.
Омега-3 / Omega 3 Fish Oil 1000 mg Lemon Flavor Osavi е висококачествена хранителна добавка, която подпомага здравето на сърцето, мозъка и зрението. Със своя приятен лимонов вкус и пречистено рибено масло от устойчив риболов, този продукт осигурява оптимална доза есенциални мастни киселини DHA и EPA за вашето ежедневно благосъстояние.
Поддържа здравето на сърцето и мозъка
Подпомага когнитивните функции и концентрацията
С грижа за природата и здравето ви
Чистота и качество
Удобна форма и приятен вкус
Екологична опаковка
Хора, които не консумират редовно риба, търсят подкрепа за сърдечното и мозъчното здраве, както и за всеки, който желае лесен и природосъобразен начин за набавяне на омега-3 мастни киселини.
1 доза = 2 капсули, един път дневно.
| Тегло | 0.150 кг |
|---|---|
| Вкус | Лимон |
| Разфасовка | 120 капсули |
| Дози в опаковка | 60 |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 2 капсули |
| Вид | Капсули |
| Рибено масло | 2000 mg |
| Омега 3 | 700 mg |
| Енергия | 85 kJ / 20 kcal |
| Мазнини | 2 g |
| Въглехидрати | 0.2 g |
| Фибри | 0 g |
| Протеин | 0.5 g |
| Сол | 0 g |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Отзиви
There are no reviews yet