Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
48.04 € Original price was: 48.04 €.38.43 €Текущата цена е: 38.43 €. (75.16 лв.)
Osavi Collagen & Electrolytes Vitality & Sport е иновативна формула, създадена за активно спортуващи хора и всеки, който иска да поддържа оптимална енергия, добра хидратация и бързо възстановяване. Комбинацията от патентовани колагенови пептиди TENDOFORTE®, ключови електролити, B-витамини и глюкоза подпомага мускулната функция, баланса на течностите и жизнеността по време и след физическо натоварване.
Не е веган продукт – съдържа колаген от животински произход (TENDOFORTE®).
Препоръчителна дневна доза: 1 мерителна лъжица (13 g).
Начин на приготвяне: Разтвори 1 мерителна лъжица в около 250 ml вода.
Кога да се приема: Преди, по време или след тренировка – за енергия, хидратация и възстановяване
Препоръчителната дневна доза е 1 мерителна лъжица (13 g), разтворена в около 250 ml вода. Може да се приема преди, по време на и след тренировка.
| Вкус | Ананас-манго, Горски плодове |
|---|---|
| Дози в опаковка | 30 |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 13 g |
| Биоактивни колагенови пептиди | 5000 mg |
| Глюкоза | 1000 g |
| Натрий | 202 g |
| Калий | 300 g |
| Магнезий цитрат | 200 g |
| Калций | 200 g |
| Натриев хлорид | 311 g |
| Витамин B3 (ниацин) | 16 mg |
| Витамин B6 | 1.4 mg |
| Витамин B12 (Метилкобаламин) | 2.5 µg |
| Разфасовка | 390 грама |
| Пантотенова киселина | 6 mg |
| Вид | Прах |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Отзиви
There are no reviews yet