Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
32.70 € (63.96 лв.) Original price was: 32.70 € (63.96 лв.).26.16 € (51.16 лв.)Текущата цена е: 26.16 € (51.16 лв.).
Аминокиселини с минерали / EAAdvanced with Glutamine and Electrolytes OstroVit е висококачествена прахообразна добавка с комбинирани аминокиселини и минерали, налична в три вкусни варианта. Подпомага регенерацията след тренировка и предоставя необходимите хранителни вещества за оптимална мускулна дейност. Лесната употреба прави продукта идеален за физически активни хора.
EAAdvanced с Глутамин и Електролити представлява висококачествена хранителна добавка, налична в три апетитни плодови вкуса. Това е иновативна формула, комбинираща Essential Amino Acids (EAA) и Branched-Chain Amino Acids (BCAA) с минерали, проектирана по специален начин, който да отговори на нуждите на физически активните хора. С цел да подпомогне регенерацията след интензивни тренировки, продуктът е изработен от най-добрите съставки, осигурявайки адекватно допълване на нивата на аминокиселини и електролити в ежедневната диета.
При всяка интензивна физическа активност тялото ни губи аминокиселини и електролити, което пряко влияе на работоспособността и ефективността на мускулите. Аминокиселините са критични за производството на енергия, необходима за мускулната работа и предотвратяват загубата на протеин. Електролитите са основни за хидратацията и поддържането на водно-електролитния баланс в клетките. Увеличеното търсене на тези хранителни вещества по време на усилена физическа активност не винаги може да бъде задоволено с хранителни източници, затова добавките са важни особено за спортистите, които искат да се възстановят след натоварванията.
Разтворете 12 g (еквивалент на 2 плоски лъжички) в 200 ml вода.
В тренировъчни дни приемайте една порция преди хранене или тренировка, а втората порция след тренировка. В нетренировъчни дни можете да приемате 1 доза между храненията.
| Тегло | 0.590 кг |
|---|---|
| Вкус | Miami Vibes |
| Разфасовка | 0.540 kg |
| Дози в опаковка | 45 |
| Дози на ден | 1-2 |
| Една доза | 12 g |
| Вид | Прах |
| Л-левцин | 1500 mg |
| Л-изолевцин | 750 mg |
| Л-валин | 750 mg |
| Л-Лизин | 900 mg |
| Л-треонин | 450 mg |
| Л-фенилаланин | 400 mg |
| Л-Метионин | 75 mg |
| Л-аргинин | 200 mg |
| Л-хистидин | 200 mg |
| Л-триптофан | 130 mg |
| Л-глутамин | 550 mg |
| Л-тирозин | 300 mg |
| Л-цистеин | 25 mg |
| Витамин B6 | 0.4 mg |
| Калий | 300 mg |
| Калций | 180 mg |
| Магнезий | 70 mg |
| Натрий | 157 mg |
| Хлорид | 240 mg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Отзиви
There are no reviews yet