Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
13.27 € Original price was: 13.27 €.10.62 €Текущата цена е: 10.62 €. (20.77 лв.)
Гейнър / Gainer High Carb ~ Low Fat Mass Gainer OstroVit е висококачествен гейнър, предназначен за натрупване на мускулна маса. Със своите лесно смилаеми съставки и идеално съотношение на въглехидрати и витамини, той предлага отличен вкус и бързо възстановяване след тренировка. Подходящ за всеки желаещ да подобри мускулната си форма.
OstroVit MassIT е перфектният гейнър, предназначен за изграждане на мускулна маса. Продуктите от серията „Mass“ са проектирани както за начинаещи, така и за напреднали атлети, предлагайки лесно смилаеми хранителни добавки, които подобряват работоспособността и насърчават мускулния растеж.
Този гейнър съдържа внимателно подбрана комбинация от бързо и бавно действащи въглехидрати в оптимално съотношение. OstroVit MassIT предлага отличен вкус, а всеки прием осигурява 50% от препоръчителния дневен прием на витамини, без добавяне на захароза или фруктоза. Това е идеалният избор за всеки, който иска да увеличи мускулната си маса и качество.
Разбъркайте една доза OstroVit MassIT с вода, сок или мляко. Приемайте 1-2 дози дневно. Най-добри резултати се постигат, когато вземете една доза в рамките на 30 минути след тренировка.
| Тегло | 1.050 кг |
|---|---|
| Вкус | Бял шоколад с кокос, Ванилия, Солен карамел, Шоколад, Ягода, Ягода и банан |
| Разфасовка | 1.000 kg |
| Дози в опаковка | 10 |
| Дози на ден | 1-2 |
| Една доза | 100 g |
| Вид | Прах |
| Енергия | 1524 kJ / 359 kcal |
| Мазнини | 1.1 g |
| Въглехидрати | 77 g |
| Протеин | 10 g |
| Сол | 0.61 g |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Отзиви
There are no reviews yet