Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
39.86 € (77.96 лв.) Original price was: 39.86 € (77.96 лв.).31.89 € (62.37 лв.)Текущата цена е: 31.89 € (62.37 лв.).
Коластра / Colostrum Powder 1200 mg Osavi е специализиран продукт с високо съдържание на имуноглобулини, получен от мляко без антибиотици. Той е подходящ за вегетарианци и не съдържа глутен, соя или ГМО. Препоръчителната доза е 1.2 грама, която се приема с храната.
Коластра 1200 mg е уникален продукт, който се отличава с множество ползи. Той съдържа Colostrum bovinum, стандартизиран за имуноглобулини G с минимум 30% от сухата маса. Получава се от първото доене на холщайн-фризийски крави, извършено не по-късно от 12 часа след отелването, и се добива от мляко, свободно от антибиотици.
Препоръчителната доза е 1 лъжичка (1.2 грама) дневно, приемана с храна.
| Тегло | 0.150 кг |
|---|---|
| Разфасовка | 0.100 kg |
| Дози в опаковка | 83 |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 1.2 g |
| Вид | Прах |
| Продуктът е | Без GMO, Без глутен, Без соя, Веган |
| Коластра от говеда | 1200 mg |
| Енергия | 18 kj / 4 kcal |
| Мазнини | 0 g |
| Въглехидрати | 0.3 g |
| Фибри | 0 g |
| Протеин | 0.7 g |
| Сол | 0.01 g |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Отзиви
There are no reviews yet