Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
67.46 € Original price was: 67.46 €.53.97 €Текущата цена е: 53.97 €. (105.56 лв.)
Гейнър / Black Line Anabolic Mass Gainer Kevin Levrone е идеалното решение за спортисти, които искат да увеличат мускулната си маса и сила. Тази научно формулирана добавка предоставя необходимите съставки за бързо и ефективно покачване на килограми.
Anabolic Mass Gainer е предназначен за амбициозни индивидуалности, които са фокусирани върху своите цели и стремежи. Създадена с цел подобряване на производителността, тази формула съдържа доказани анаболни съставки и тестостеронови бустери за оптимални резултати.
Всяка доза от тази мощна формула осигурява 48 г протеинов комплекс и 54 г въглехидратен комплекс, което подпомага възстановяването и поддържа мускулния растеж.
Anabolic Mass насърчава растежа на мускулните клетки, увеличава протеиновия синтез и помага при многократни микро-увреждания след тренировка.
С добавянето на Д-аспарагинова киселина, екстракт от Сминдух, Л-Аргинин, Л-Орнитин, ХМБ, Креатин Монохидрат и Таурин, Anabolic Mass осигурява балансиран подход за оптимизация на мускулния растеж.
Смесете 2 лъжици (120 g) с 200 мл вода или обезмаслено мляко. Препоръчва се да приемате 1 доза 3 пъти на ден – преди тренировка, веднага след тренировка и между храненията.
| Тегло | 3.050 кг |
|---|---|
| Вкус | Snickers, Бисквити с крем, Бял шоколад с кокос, Ванилия, Шоколад, Ягода |
| Разфасовка | 3.000 kg |
| Дози в опаковка | 30 |
| Дози на ден | 1-3 |
| Една доза | 100 g |
| Вид | Прах |
| Енергия | 1577 kJ / 372 kcal |
| Мазнини | 2.2 g |
| Въглехидрати | 58 g |
| Протеин | 30 g |
| Сол | 0.43 g |
| Таурин | 1500 mg |
| Аспартамова киселина | 50 mg |
| Калциев-хидрокси-метилбутират | 50 mg |
| Креатин монохидрат | 750 mg |
| Л-аргинин | 50 mg |
| Л-орнитин | 50 mg |
| Екстракт от сминдух | 50 mg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Отзиви
There are no reviews yet