Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
14.29 € (27.95 лв.) Original price was: 14.29 € (27.95 лв.).11.43 € (22.36 лв.)Текущата цена е: 11.43 € (22.36 лв.).
Метил B-12 спрей / Methyl B-12 Oral Spray Osavi предлага иновативно решение за прием на витамин B12, с активната форма метилкобаламин. Лесен и удобен за употреба, спреят е с натурален вкус на череша и е подходящ за вегетарианци и вегани.
Нова форма на витамин B-12:
Метил B-12 спрей / Methyl B-12 Oral Spray Osavi е важен източник на енергия, необходим за поддържане на добро здраве и благосъстояние. Продуктът е проектиран за лесен и бърз прием, представен в перорален спрей, съдържащ метилкобаламин, активната форма на витамин B12.
Този продукт е подходящ и за вегетарианци и вегани. За оптимално усвояване, използвайте по едно впръскване под езика си дневно, за да добавите 100 μg витамин B12 към вашата здравословна диета. С естествения си черешов аромат, нашите добавки предлагат не само здравословен, но и вкусен начин за прием на важния витамин.
Едно впръскване = 100 µg под езика си дневно.
| Тегло | 0.050 кг |
|---|---|
| Вкус | Череша |
| Разфасовка | 25 ml |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 1 впръскване |
| Вид | Спрей |
| Продуктът е | Без GMO, Без глутен, Без захар, Без лактоза, Без соя, Веган |
| Енергия | 0 KJ / 0 KCAL |
| Мазнини | 0 g |
| Въглехидрати | 0 g |
| Фибри | 0 g |
| Протеин | 0 g |
| Сол | 0 g |
| Витамин B12 | 100 μg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Отзиви
There are no reviews yet