Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
26.56 € (51.95 лв.) Original price was: 26.56 € (51.95 лв.).21.25 € (41.56 лв.)Текущата цена е: 21.25 € (41.56 лв.).
Омега 3-6-9 от Ленено масло / Omega 3-6-9 Flaxseed Oil 1000 mg Osavi е висококачествен продукт, богат на омега-3 мастни киселини, които спомагат за понижаване на холестерола и намаляване на мазнините. Също така предлага множество витамини и минерали, а специалната технология на извличане гарантира свежест и качество.
Osavi Omega 3-6-9 Flaxseed Oil 1000 mg предлага висококачествени омега-3 мастни киселини, които са от съществено значение за нашето здраве.
Този продукт е изключително богат на витамини и минерали, включително цинк, желязо, магнезий, сяра, калций, фосфор, калий, манган, мед, кобалт, молибден, хром, никел, витамин Е и витамини от Б-комплекс. Omega 3-6-9 Flaxseed Oil 1000 mg се извлече с помощта на специална пресова технология, а капсулите са херметически запечатани, което предпазва маслото от окисляване и разлагане.
По 1 капсула, с чаша вода - след хранене.
| Тегло | 0.160 кг |
|---|---|
| Разфасовка | 120 гел капсули |
| Дози в опаковка | 120 |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 1 гел капсула |
| Вид | Капсули |
| Енергия | 43 KJ/ 10 KCAL |
| Мазнини | 1 g |
| Въглехидрати | 0.1 g |
| Фибри | 0 g |
| Протеин | 0.3 g |
| Сол | 0 g |
| Масло от черен дроб на треска | 1000 mg |
| Витамин A | 270 μg |
| Витамин D | 10 μg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Отзиви
There are no reviews yet