Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
24.52 € Original price was: 24.52 €.19.62 €Текущата цена е: 19.62 €. (38.37 лв.)
Омега / Daily Omega Liquid Osavi е натурално рибено масло с Омега-3 мастни киселини, извлечени от дълбоководни риби. Този продукт предлага широк спектър от ползи за сърдечно-съдовата система, мозъчната функция и ставното здраве, като се препоръчва да се приема по една доза дневно с храна.
Рибеното масло, богато на Омега-3 мастни киселини, произлиза от мазнините на дълбоководни сладководни риби. Омега-3 мастни киселини са основен комплекс от незаменими полиненаситени мастни киселини, известни със своето положително въздействие върху сърдечно-съдовата система. Те значително намаляват риска от атеросклероза и инфаркти, като действат като прекурсори на простагландините – активни липидни вещества, които помагат за понижаване на кръвното налягане и облекчаване на здравословни проблеми като мигрени, главоболия и артрит.
Омега-3 мастни киселини са важни за поддържане на оптималната функция на мозъка и нервната система, подобряват паметта и поддържат здравето на сърцето и ставите. Те също така играят роля в изграждането на клетъчните мембрани и метаболизма на кръвната захар. В продукта се използва натурален концентрат от рибено масло, който е стриктно контролирано за наличие на вредни вещества, като тежки метали и живак. Чрез иновативна технология, маслото се капсулова в дражета, които са херметически затворени, което предотвратява окисляването и разлагането на маслото.
Препоръчителната доза е една доза = 5 мл дневно, приета с храната.
| Тегло | 0.300 кг |
|---|---|
| Вкус | Лимон |
| Разфасовка | 250 ml |
| Дози в опаковка | 50 |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 5 ml |
| Вид | Течен |
| Енергия | 170 kj/ 41kcal |
| Мазнини | 4.6 g |
| Въглехидрати | 0 g |
| Фибри | 0 g |
| Протеин | 0 g |
| Сол | 0 g |
| Рибено масло | 4600 мг |
| Омега 3 | 1600 mg |
| EPA | 700 mg |
| DHA (докозахексаноева к-на) | 600 mg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Отзиви
There are no reviews yet