Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
64.91 € (126.95 лв.)
Mass KONG Low-Sugar High-Protein Gainer Hero.Lab е формула с високо съдържание на калории, създадена специално за атлети и активни хора, които трудно покачват тегло. Съдържа идеалното съотношение между въглехидрати и протеин, подпомагащо растежа на мускулна маса, силата и възстановяването.
| Количество | Цена | Отстъпка |
|---|---|---|
| 3-5 | 58.42 € | 10% |
| 6+ | 55.17 € | 15% |
Mass KONG е висококалоричен гейнър с ниско съдържание на захар, създаден специално за атлети и активни хора, които се стремят към ефективно покачване на мускулна маса и телесно тегло. Формулата комбинира бързоусвоими въглехидрати и качествен суроватъчен протеин, обогатена с BCAA, глутамин и превъзходен вкус.
Вашето оръжие за сериозен мускулен прогрес!
Разтворете една доза (136 г или 2 мерителни лъжици) в 500 мл вода или мляко и консумирайте веднага. Препоръчва се да се приема веднъж дневно или според нуждите ви за допълнителен калориен прием. Може да се приема по време на закуска, след тренировка или между основните хранения.
| Тегло | 3.050 кг |
|---|---|
| Разфасовка | 3.000 kg |
| Дози в опаковка | 22 |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 136 g или 2 мерителни лъжици |
| Вид | Прах |
| Енергия | 1589 kJ / 375 kcal |
| Мазнини | 2.1 g |
| Въглехидрати | 67.6 g |
| Протеин | 21.3 g |
| Сол | 0 g |
| Вкус | Ванилов сладолед, Шоколад |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Добавихме ви към списъка с чакащи за този продукт и ще ви изпратим имейл, когато продуктът е наличен.
Премахни меНе се притеснявайте! Въведете вашия имейл и ние ще ви уведомим веднага щом бъде отново на склад.
Отзиви
There are no reviews yet