Абонирайте се сега за нашият мейл бюлетин и вземете 10% отстъпка от първата ви поръчка!
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 78.23 лв. / 40 €
10.20 € (19.95 лв.) Original price was: 10.20 € (19.95 лв.).8.16 € (15.96 лв.)Текущата цена е: 8.16 € (15.96 лв.).
Омега-3 / Omega 3 Fish Oil 1000 mg Molecularly Distilled Osavi е ценен продукт, който предлага много ползи за сърдечно-съдовата система, включително предотвратяване на атеросклероза и инфаркт, понижаване на кръвното налягане и подобряване на паметта. Продуктът е капсулован по иновативна технология, която защитава съставките от окисляване. Препоръчителната дозировка е 1-3 пъти дневно.
Рибено масло Омега-3, извлечено от мазнините на дълбоководни сладководни риби, е ключов компонент за здравето на сърдечно-съдовата система. То се характеризира с множество ползи, включително:
Омега-3 мастни киселини са сложен пакет от незаменими полиненаситени мастни киселини, които значително способстват за подобряване на сърдечното здраве и намаляване на рисковете от атеросклероза и инфаркт. Тези киселини са важни прекурсори на простагландините, които са физиологично активни вещества, съдействащи за понижаване на високото кръвно налягане, предотвратяване на мигрени и помощ при артрит.
В допълнение, рибеното масло Омега-3 поддържа нормалната функция на мозъка и нервната система, укрепва паметта и подобрява здравето на сърцето. Поради своята роля в изграждането на клетъчните мембрани и метаболизма на кръвната захар, то е също така от значение за ставната подвижност. Важно е да се подчертае, че натуралният концентрат от рибено масло в този продукт е внимателно контролиран за наличието на опасни вещества, като тежки метали и живак. Чрез специална технология, маслото е капсуловано в херметически запечатани дражета, което предпазва от окисляване и разлагане.
По 2 капсули дневно, препоръчително по време на хранене.
| Тегло | 0.110 кг |
|---|---|
| Разфасовка | 60 гел капсули |
| Дози в опаковка | 30 |
| Дози на ден | 1 |
| Една доза | 2 гел капсули |
| Вид | Капсули |
| Енергия | 85 kJ / 20 kcal |
| Мазнини | 2 g |
| Въглехидрати | 0.2 g |
| Фибри | 0 g |
| Протеин | 0.5 g |
| Сол | 0 g |
| Рибено масло | 2000 mg |
| Омега 3 | 700 mg |
| EPA | 360 mg |
| DHA (докозахексаноева к-на) | 240 mg |
| Витамин E | 10 mg |
Да не се превишава препоръчваната дневна доза.
Да не се използва като заместител на разнообразното хранене.
Да се съхранява на сухо и прохладно място, недостъпно за малки деца, далеч от пряка слънчева светлина.
Доставка с куриерска фирма СПИДИ АД
Доставка с куриерска фирма ЕКОНТ ЕКСПРЕС ООД
Доставка до автомат на Box Now
Важно: Доставките до Box Now се извършват само при предварително плащане с карта или банков превод, тъй като автоматите не разполагат с устройство за приемане на плащания при получаване.
Над 78.23 лв. / 40 € до офис
С карта или при доставка
Преди заплащане
И дълъг срок на годност
При проблем с поръчката
На вашият имейл ще получите кода за отстъпка!
Ще се използва в съответствие с нашите Условия за ползване
Отзиви
There are no reviews yet